آموزش ساخت تاج گل ترسناک

ایلک فان:باز با ایده ای خلاقانه و زیبا اما ترسناک برای شما کاربران عزیز رونیتا اماده نموده ایم با ما در آموزش ساخت تاج گل ترسناک همراه باشید ساخت این تاچ گل زیبا اما ترسناک بسیار ساده و سریع میباشد با ما همراه باشید.
وسایل مورد نیاز:حلقه دایره ای شکل :شما میتوانید از مقداری فوم دایره شکل استفاده نمایید.

مقداری پارچه کاغذی و برش آن ها به شکل دایره

سوزن ته گرد

عنکبوت های تزیینی (آموزش ساخت تار عنکبوت با نخ کاموا)

Creepy-Felt-Ruffle-Wreath-Supplies-Life-On-Virginia-Street

دایره های برش داده شده خود را همانند شکل زیر تا نموده و با استفاده از سوزن ته گرد به حلقه خود متصل نمایید.تا گل های سفید زیبا بر روی حلقه ما ایجاد شود.این کار را تا پر نمودن حلقه خود ادامه دهید.Creepy-Felt-Ruffle-Wreath-Directions-Life-On-Virginia-Street

به خاطر داشته باشید، شما لازم نیست که برای پوشش تاج گل با احساس در همه طرف (مگر اینکه شما در حال حلق آویز آن را در یک پنجره و یا در جایی که شما در واقع پشت خواهید دید). سادگی با اضافه کردن محافل فلت تا زمانی که شما با نگاه و پوشش کلی ادامه خواهد داد. من تاج گل با ruffles بسیار متراکم و برخی با ruffles از کشورها ضعیف بوده است و هر دو واقعا زیبا. این به سادگی یک موضوع از اولویت.

هنگامی که تاج گل کامل است، به سادگی رشته برخی گرفتاری های تزئینی بر روی تاج گل و اضافه کردن عنکبوت خود را! من قادر به پیدا کردن برخی از عنکبوت زرق و برق طلا در خارج بود (از این رو به این دلیل است زرق و برق سیاه و سفید در احساس من وجود دارد) و من فکر کردم آنها اضافه شده کامل “ناز” لمسی وحشت زده به تاج گل.

Creepy-Felt-Ruffle-Wreath-Details-Life-On-Virginia-Street

حالا با استفاده از عنکبوت های تزیینی تاج گل خودتان را تزیین نمایید همچنین ما برای شما آموزش ساخت تار عنکبوت با نخ کاموا را در قبل تهیه نمودهایم که می توانید استفاده نموده.

امیدوارم از این آموزش برای تزیین و دکوراسیون ساختمان خود استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *