بهترین مدل های کفش اسنیکر سال ۲۰۱۷


کفش های اسنیکر بسیار نرم و راحت هستند و به تازگی جای خود را در بازار بعنوان یک کفش عالی ثابت کرده اند. هوا مدام در حال سرد شدن است و این یعنی پوشیدن کفش های ضخیم تر که بتواند از پاها در مقابل سرم محافظت کند. اما شاید این کفش ها به اندازه کافی و مثل کفش هایی که در این جا معرفی کرده ام راحت و مناسب نباشند.

بهترین مدل های کفش اسنیکر سال 2017

آدیداس (adidas Futurecraft Biofabric)

آدیداس آخرین ابتکار خود را در این مدل کفش به نمایش گذاشته است. این بار توانسته است با استفاده از بیوپلیمر استحکام کششی و نرمی بافت پارچه لایه رویی کفش را تولید کند. این مدل کفش ۱۵% سبک تر از کفش هایی است که از پارچه های مواد مصنوعی ساخته شده اند. آدیداس این کفش را قابل تجزیه تولید کرده است.

بهترین مدل های کفش اسنیکر سال 2017

پوما (Puma Blaze of Glory Sock)

طرح این کفش مدل بافت ژاکت های قدیمی است و به نظر می رسد بهترین کفش برای روزهای سرد پاییز و زمستان باشد.

بهترین مدل های کفش اسنیکر سال 2017

نیو بالانس (Concepts x New Balance MS066)

شاهکار فن آوری نیو بالانس برای پاها. این کفش برای این که پاها را خوب بپوشاند بدون بند طراحی شده و دارای چاپ سه بعدی لانه زنبوری است. کمپانی نیوبالانس از این کفش تنها ۴۰ جفت تولید کرده که در نیویورک سیتی به فروش رسیده است.

بهترین مدل های کفش اسنیکر سال 2017

ونس (Brooks x Vault by Vans by Taka Hayashi)

کمپانی والت همراه با بروکس و ونس پنجاهمین و صد و پنجاهمین سالروز تاسیس خود را در تولید کفش، کیف، دوچرخه و زین جشن گرفته اند. پوشیدن کتونی های ساق دار ونس حس اسکیت بازان حرفه ای را می دهد.

بهترین مدل های کفش اسنیکر سال 2017

گریت رویال (Greats Royale High)

طراحی این کتانی های ساق دار، ساده بوده و هیچ چیزی اضافی در آن درنظر گرفته نشده است. به همین دلیل این کفش برای شلوار جین بسیار شیک و مناسب هستند.

بهترین مدل های کفش اسنیکر سال 2017

آلبردز (Allbirds Wool Runners)

این کتانی ها شاید راحت ترین کفشی باشد که تولید شده است و دوست داشته باشید حتما شما هم یک جفت از آن ها را داشته باشید. جنس ظریف پارچه این کفش باعث می شود احساس کنید جوراب پوشیده اید نه کفش. به خصوص برای کسانی که عادت ندارند با کفش جوراب بپوشند. اگر جوراب های ضخیم می پوشید این کفش را در اندازه بزرگ تر بخرید.

بهترین مدل های کفش اسنیکر سال 2017

نایک (NikeLab Internationalist Mid Royal)

کمپانی نایک از تولید کفش های یکنواخت خسته شده و با اجرای تفاوت د رطرح های خود این مدل کفش را تولید کرده است. کتونی ساق چرمی با طرح های مثلی روی ساق به آن ظاهری مدرن داده و می توان آن را با لباس های چرم ست کرد.


www.birfun.com


منبع: پارس ناز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *