استیگ سورینسن ابر انسان حیرت انگیز دنیا نام گرفت! تصاویر

جنجالی ترین رقابت بین این زن و مرد برای لقب ابر انسان جهان را حتما بخوانید و از شگفتی های آفرینش خدا در این عالم با خبر شوید.

رقابت سر سخت بین انتخاب ابر انسان جهان برای دانشمندان بسیار سخت و چالش بر انگیز بود. سرانجانم استیگ سورینس که با اقدامی حیرت انگیز زیر آب نفس نمی کشد با خانمی به نام ریو که ملکه ژیمناستیک نام گرفته و  حیرت انگیز ترین حرکات کششی بدن را انجام می دهد .

دانشمندان برای انتخاب این دو انسان حیرت انگیز جدیدترین رکوردها و آزمایشات را روی آنها انجام دادند تا تنها ابرانسان جهان انتخاب شود.

سخت ترین حرکات غیر ممکن آناتومیک روی خانم ریو انجام شد او توسط یک پایه که در دهانش قرار گرفت توانست به صورت برعکس بدنش را خم و پاهایش را از پشت سر به جلو بیاورد که تمام وزن او را تنها عضلات گردنش تحمل می کرد طاقت فرساترین حرکاتی که این خانم انجام داد.

بیشتر ببینید و بدانید:

استیگ سورینسن ابر انسان حیرت انگیز دنیا نام گرفت! تصاویر

حال:

نوبت به استیگ سورینسن رسید او در زیر آب بدون هیچ وسیله ای می توانند ۲۲ دقیقه نفسش را حبس کند و نفس نکشد شاید در خشکی و روی زمین این کار ممکن باشد اما در زیر آب و فشار عجیب آب این مرد توانست ۲۲ دقیقه نفس نکشد .

دانشمندان با دیدن حرکات حیرت انگیز این دو انسان عجیب استیگ سورینسن را انتخاب کردند! خانم لویی به این دلیل ابر زن جهان لقب نگرفت زیرا بدن باز هم می تواند آناتومی عجیب تر از این داشته باشد اما کسی که بتواند به مدت ۲۲ دقیقه نفس نکشد یکی از خارق العاده ترین آفرینش های خدا و جهان هستی است.

«استیگ سورینسن» دانمارکی می تواند ۲۲ دقیقه زیر آب بماند و نفس نکشد.

استیگ سورینسن ابر انسان حیرت انگیز دنیا نام گرفت! تصاویراستیگ سورینسن ابر انسان حیرت انگیز دنیا نام گرفت! تصاویر

 او با استفاده از تکنیک تمرکز حواس «ذن»، می تواند نفس اش را کنترل کند و زیر آب بماند و در این مسیر رکورد هم زده. آقای سورینسن در یک استخر در لندن، سرش را ۲۲ دقیقه زیر آب نگه داشت تا رکورد بیش ترین زمان «حبس نفس» را که یک مرد بر جای گذاشته، بشکند. او هم چنین رکورد طولانی ترین شنای زیر آب را با ۱۵۲ متر و ۴۰ سانتی متر در اختیار دارد. سورینسن این مسافت را در ۲ دقیقه و ۱۱ ثانیه طی کرد.

استیگ سورینسن ابر انسان حیرت انگیز دنیا نام گرفت! تصاویراستیگ سورینسن ابر انسان حیرت انگیز دنیا نام گرفت! تصاویر

این ورزشکار ۴۱ ساله دانمارکی کتابی هم نوشته تا به مردم کمک کند، «دلفین درون»شان را پیدا کنند و به وضعیت ذهنی برسند که قادر باشند نفس خود را زیر آب کنترل کنند.

استیگ سورینسن ابر انسان حیرت انگیز دنیا نام گرفت! تصاویر


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *