جنجال پسری که از این دختر باردار شد و زایمان کرد

جالب ترین ماجرای جهان را با تصاویر در این بخش می بینید و می خوانید. جنجال زایمان مردی که قبلا زن بود از زنی که قبلا مرد بود …

داغ ترین خبر روز و بارداری و زایمان این پسر از یک دختر!!

اینها زوجی هستند که سال گذشته، که “پدر” تغییر جنسیت داده از “مادر” تغییر جنسیت داده باردار شد، تاریخ ساز شدند.

و اکنون، در فاصله چهار ماه از تولد اولین فرزندشان، فرناندو ماچادو – که مونث به دنیا آمده بود – و پارتنرش دیان رودریگز – که مذکر به دنیا آمده بود  اعلام کردند که میخواهند باز هم فرزنددار شوند.

این والدین جدید، که اهل اکوادور هستند، پس از آنکه به نخستین زوج تغییر جنسیت داده (تراجنسیتی) که در آمریکای جنوبی باردار شده¬اند تبدیل شدند فصل جدیدی از زندگیشان را با فرزند جدیدشان آغاز نمودند.

جنجال پسری که از این دختر باردار شد و زایمان کرد / تصاویر

فرناندو ماچادو (سمت چپ) – که مونث به دنیا آمده بود – در ژوئن امسال از پارتنرش دیان رودریگز (سمت راست) – که مذکر به دنیا آمده بود –فرزنددار شد.

آنها هنوز نام نوزادشان را اعلام نکرده¬اند – ولی این کودک ۱۶ هفته¬ای به تعبیری محبت¬آمیز Caraote  خطاب می¬شود – که به معنای “حلزون” است.

جنجال پسری که از این دختر باردار شد و زایمان کرد / تصاویر

آقای ماچودو، که در ژوئن زایمان کرد، به BBC گفت: “ما مثل بقیه خانواده¬ها هستیم. اگرچه ممکن است از همان حقوق بهره-مند نباشیم، ولی ما هم مثل بقیه¬ایم.”

“ما هنوز اسمی برایش انتخاب نکردهایم، و منتظریم که آن را اعلام کنیم.”

خانم رودریگز، که مذکر (و با نام لویس) به دنیا آمده، گفت که هرگز فکرش را نمیکرده که لذت والد بودن را تجربه کند.

او گفت: “هرگز فکرش را نمی¬کردم که مادر شوم، چرا که من یک تراجنسیتی هستم.”

خانم رودریگز در سال ۲۰۱۳ در کشور زادگاهش خبرساز شد؛ در این سال او به نخستین نامزد تراجنسیتیی تبدیل شد که در انتخابات کنگره شرکت میکرد.

جنجال پسری که از این دختر باردار شد و زایمان کرد / تصاویر

او قبلا درباره مشکلاتی که در پی رانده شدن از خانه توسط خانوادهاش برایش پیش آمده بود و اینکه ناچار شده بود در خیابانها زندگی کند صحبت کرده بود.

خانم رودریگز حتی چند بار ربوده شده است.

این زوج هوادارانشان را مرتبا در جریان ماجرای این بارداری قرار داده و حتی در زمانی که آقای ماچودو در ماه ژوئن زایمان کرد تصاویری از بخش زایمان به اشتراک گذاشتند.

آقای ماچودو زیر عکسی که از خودشان با لباس عمل و توری سر در بیمارستان منتشر کرده بود نوشت: “حدس بزنید که ما کجائیم و داریم چکار می کنیم”.

جنجال پسری که از این دختر باردار شد و زایمان کرد / تصاویر

او همچنین، به منظور رفع هرگونه پیشداوری یا سوء تفاهمی، عکسهایی از زخم سزارینش منتشر نموده است.
آنها ابتدائا اخبار بارداریشان را به صورت آنلاین اعلام کردند، که به طور طبیعی باردار شده¬اند چرا که هر دویشان جراحی پایین¬تنه را تجربه کرده¬اند.

همزمان، آقای رودریگز به رسانه های مکزیک گفت که: “این خواسته هر دوی ما بود و هیچ چیز مانع بیولوژیکی یا قانونیی برای ما وجود نداشت، به همین خاطر تصمیم به انجام این کار گرفتیم.”

“ما به عنوان هم مرد و هم زن زندگی میکنیم. من یک زن ترامونث (transfeminine) هستم و فرناندو یک مرد ترامذکر (transmasculine) است. فرایند منتهی به رسیدن به اینجا برای هر کدام از ما پیچیده بوده است.

جنجال پسری که از این دختر باردار شد و زایمان کرد / تصاویر

“ما، با آگاهی از حقوقمان، تصمیم گرفتیم تا یک عضو دیگر را به خانواده مان بیافزاییم.”
آقای ماچودو درباره لحظهای که متوجه شد باردار است هم صحبت کرد.

او با مادرش تماس گرفت و عکسی از تست بارداری برای وی فرستاد. بعد از آن این عکس را به یک پزشک نشان داد و پزشک گفت که: “نتیجه مثبت است”.

او گفت: “من شروع به گریه ای توام با خوشحالی، ترس و وحشت کردم، همه همزمان با هم. این زیباترین لحظه بود.”
“هیچوقت تا آن زمان چنین احساسی نداشتم. خب، حداقل، کاملا خوشحال بودم.”


www.birfun.com


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *