دختران جذاب آسیا به طور عجیب خبر ساز شدند

ماجرای داغ دو دختر محبوبی که به طرز عجیبی خبر ساز شدند

مردی مدعیست که عکسی از لحظه ای که دو جیب بر خردسال ساعت دوست دخترش را از مچش دزدیدند گرفته است؛ این زن با آنها در کنار یک مبعد تایلندی برای عکس گرفتن ژست گرفته بود.

این مرد تصویری را در Reddit  از این دو دختر جذاب منتشر کرد که لباسهای سنتی تایلندی رنگارنگ به تن دارند و یکشنبه شب در اوائل این ماه در بیرون Wat Phra That Doi Suthep در چیانگ مای، استانی در شمال تایلند، دست دوست دخترش را گرفته اند.

این زن، که نامش ذکر نشده است، در حال لبخند زدن و همسرش در حال عکس گرفتن از او بودند که ظاهرا یکی از این دخترها ساعت مچیش را باز کرد؛ این زوج وقتی عکسهای سفرشان را مرور می کردند متوجه آن شدند

دختران جذاب آسیا به طور عجیب خبر ساز شدند / تصاویر

این مرد نوشت: “این عکس معمای گم شدن ساعت را حل کرد”، و اذعان کرد که خودش و دوست دخترش قبل از رفتن به معبد کمی مست بودند.

هزاران نفر برای این مطلب کامنت گذاشتند، از جمله برخی از کاربران Reddit  عکسهای سفر خودشان را منتشر کردند که این دو دختر در آن به چشم می خوردند.

دختران جذاب آسیا به طور عجیب خبر ساز شدند / تصاویر

یک مرد نوشته است: “من این دو دزد کوچولو را قبلا دیده ام”.
یک کاربر دیگر گفته است: “سارقان خیلی دوست داشتنی. من وقتی آنها را دیدم به چیزی مظنون نشدم”.

یکی از کاربران Reddit  گفت که این دختران قاعدتا “محبوبترین دو سارق کودک در تمام آسیا” باشند، و یکی دیگر از کاربران مشاهده کرده بود که آنها در اطراف شش دختر در لباسی متحدالشکل بودند و حدس زد که آنها ممکن است یک “باند سازماندهی شده” باشند.

یک توریست گفت که با این وضعیت خطر از بیخ گوشش گذشته است، چون در آخرین لحظه تصمیم گرفت با آنها عکس نگیرد.

دختران جذاب آسیا به طور عجیب خبر ساز شدند / تصاویر

او نوشته است: “اوه، عجب! من وسوسه شدم وقتی در معبد دیدمشان با آنها عکس بگیرم ولی نگران بودم که مدیرشان که در آن اطراف قدم می زد در صورتی که نزدیکشان بروم از من پول بخواهد.”

بعضی از کاربران هم درباره اینکه این تکنیک دختران را باید چه نامید اظهار نظر کرده بودند، و به این نکته اشاره کرده بودند که آنها چند جای بدن آن زن را لمس کرده بودند “تا او متوجه قاپیده شدن ساعتش نشود”.

دختران جذاب آسیا به طور عجیب خبر ساز شدند / تصاویر

یکی از کاربران گفته است: “توجه کردید که سارقان چطور جاهای مختلف دست او را لمس می کنند؟ این یک تکنیک جیببری است تا فرد به لمس شدن توسط سارقان عادت کند و حواسش به تمام لمسها نباشد.”

دختران جذاب آسیا به طور عجیب خبر ساز شدند / تصاویر

برخی از کاربران هم گفتند که شاید این دخترها فقیر بودند و احتمالا برای امرار معاش خانواده¬شان سرقت می کردند.
یکی از کاربران نوشته است: “هر روز بیش از هزار نفر از آن محل دیدن می کنند. من تقریبا اطمینان دارم که آن دخترها صرفا به این خاطر لباس به تن کرده اند که از توریستها بابت عکس گرفتن با آنها انعام بگیرند. این احتمالا منبع درآمد خانواده است.”

دختران جذاب آسیا به طور عجیب خبر ساز شدند / تصاویردختران جذاب آسیا به طور عجیب خبر ساز شدند / تصاویر

منبع : ناز وب


birfun.com

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *